KUNSTROUTE van 12.00 tot 17.00 uur
zaterdag 16 en zondag 17 oktober
Plattegrond KCWZonder Tekst 2021.jpg

1    Breelaan 22
       Irene Breeuwer
2    Essenlaan 18
       Henk Stals
3    Populierenweg 26
       Quintus van Mastrigt
4    Saturnusstraat 107
       Jet Doesburg
5    Westerstraat 26
       Inez Muhren
       Astrid Voorn
       Hannie de Joode
6    Kamerlingh Onnesstraat 14b
       Anneke Oudejans
7    Schermerweg 118
       Charlotte Samuels
8    Mad. Curiestraat 2A - Vrij Zijn Theater
       Anderson Farah
       Hetty Huiberts
       Tiny Kamp
       Ruud van Straten
       Dora Kuypers
       Willy Salie
9    Marconistraat 5 -  De Drukkerij
       The living museum project
           Michel Ranzijn
           Helen Roeten
10  Edisonweg 10 - De Letterbak
       Peter van Nimwegen
       Hetty Branderhorst-Snijder
       Corine van den Brink
       Arie Koning
       Riann van Nieuwkerk
       Gonny Wees Kenter
       Jeanne Lienos
       Maril Thijssen
       Paddy Eline Hoogendam
       Kees Kasbergen
       Cursisten van Tineke Hoogendam

       Elly de Rijcke

       Anita de Haan

Het Alkmaars Kunstcollectief
          Ger Gijzen
          Annemiek van den Heuvel
          Leo Derijcke
          Janna Wolters
          Chris Zaal
          Martine Roelofsen
          Anke Purmer
          Marijke van Velde
          Marianne Buur
          Nanda Kesterink
11  Alexander Flemmingstraat 45
        Tineke Hoogendam
        Cora Vries
        Eric van Rhoon
12  Eilandswal 30 - Galerie Scorpio
        Jan Hoek
        Freek van der Veen
13  Scheldestraat 37
        Irma de Jonge
        Ruth Groenendijk-Basten
14  Merwedestraat 9
        Agaath Bekker
15  Oudorperplein 23 - Bibliotheek
        Linda Goudsblom
16  Amstelstraat 1 - De Oever
       Karin Dokter
       Ada Aukema
       Martin Spierings
       Anke van den Bosch
       Harrie Brouwers
       Ludie Bakker
17  Frieseweg 102 - Het Roode Hert
       Jos Kuys
       Jan Willem Leegwater
       Jolanda Verduin

LOCATIES            
A     De Hooischuur, Herenweg 160    
B     De Oldeburgh, Herenweg 91
C     Winkelcentrum Nyenburgh
D     De Terp, Kerklaan 4
E     De Oever, Amstelstraat 1
F     Winkelcentrum Oudorp
G    De Wachter, Oudorperdijkje 65
H    Blue Music Centre, Edisonweg 7F
I      Vrij Zijn Theater, Madame Curiestraat 2A

Stempelkaart 2021.jpg

Tijdens de KUNSTROUTE was er de mogelijkheid stempels te verzamelen bij het bezoek aan de diverse adressen.

Er waren drie kunstwerken te winnen. Bij inlevering van een volle kaart maakte men kans op één van deze kunstwerken.

De trekking heeft plaatsgevonden en de winnaars zijn:

Anita Kesselaar

Olieverf schilderij

Gewonnen door:

MIEKE VENNIK

Anita Kesselaar.jpg
Irene Breeuwer.jpg

Irene Breeuwer

Keramiek

Gewonnen door:

MARGO DUSSEL

Eric van Rhoon

Schilderij

Gewonnen door:

THEA LUBERT

Eric v.Rhoon.jpg