top of page
KUNSTROUTE KCW 2023 wordt mede mogelijk gemaakt door AH Oudorp
20 + 21 mei van 12.00 tot 17.00 uur   Toegang gratis
ah oudorp.JPG

1       Nieuwe Vaart 43

Annet Kueter                     beeldhouwen

2       Breelaan 22

Irene Breeuwer                   schilderen/keramiek/poëzie 

3       Essenlaan 18

Erven van Henk Stals          schilderen/tekenen

4       Neptunusstraat 2

Jorien Tjeertes                    creatieve ws

5       Westerstraat 26

a. Astrid Voorn                    sieraden

b. Inez Mühren                    schilderen/tekenen

6       Kamerlingh Onnesstraat 14b

Anneke Oudejans                schilderen

7       Schermerweg 110

Texostoop                            keramiek 

8       Schermerweg 118

Charlotte Samuels               tekenen/grafiek

9       Schermerweg 97

Yvonne Olgers                     keramiek

10     Madame Curiestraat 2a – Vrij Zijn Theater

a. Willy Salie                       textielkunst 

b. Ada Aukema                   keramiek

c. Harry van Miltenburg      schilderen

d. Anderson Farah              schilderen

11     Marconistraat 5 - Koel310

a. John Hollenberg             handgemaakte lampen

b. Roland Smit                    keramiek/textiel

c. Guido Bos                       fotografie/epoxy

d. Eric & Wendy Wijs          schilderen/keramiek

e. Dennis Engelsma            schilderen

12     Edisonweg 10 – De Letterbak

   Atrium

a. Hetty Branderhorst         schilderen

b. Maril Thijssen                  hout/metaal creaties

c. Svetlana Komogorova     schilderen

d. Riann van Nieuwkerk      schilderen/keramiek/poëzie

e. Kees Kasbergen              schilderen

f. Jan Hoek                          schilderen/kalligrafie 

g. Wilma van Deursen         keramiek

h. cursisten Tineke Hoogendam  schilderen

i.  Peter van Nimwegen       schilderen/zeefdruk

   Schagenzaal

j. Groep Yvonne Goudsblom    schilderen/keramiek 

      Raadzaal

k. Paul de Vries                     schilderen

l. Jeanne Lienos                    schilderen

m. Anne-Mieke Scheeper     mozaïek/schilderen

n. Marinde Kneppers            schilderen/tekenen

o. Elly Berkhout                    monoprint/schilderen

p. Yvon Jonckbloedt             schilderen

q. Ingrid Kruyssen                 schilderen/keramiek

r. Petra Biere                         fotografie

s. Inge Bruyn                         schilderen/beeldhouwen

t. Brenda Boskamp                schilderen

u. Jacqueline Beukers            keramiek 

v. Trudy Snel                          keramiek 

w. Ludie Bakker                     aquarel op zijde

x. Ruth Groenendijk               keramiek

y. Paul Kok                             schilderen

z. Barry Timmer                      linodruk

   Eigen atelier

aa. Günhan Etker                   schilderen

      Kantine (AKC)

a. Petra Kruijt                        schilderen

b. Martine Roelofsen             schilderen  

c. Ger Gijzen                          beeldhouwen

d. Marijke van Velde              keramiek/mixed media   

e. Anke Purmer                      fotografie

f. Lidy Jeuring                        keramiek

g. Annemiek van den Heuvel  schilderen/tekenen

h. Rob van Roon                     schilderen

i. Marianne Buur                     schilderen/beeldhouwen   

13     Alexander Flemmingstraat 12C

Eric van Rhoon             schilderen/beeldhouwen 

14     Frieseweg 102 – Het Roode Hert

Jos Kuys                                schilderen
 

Plattegrond KCWZonder Tekst 2023 Facebook.jpg

Locaties

 

A    De Hooischuur, Herenweg 160
B    Zaal Meereboer, Herenweg 81
C    De Terp, Kerklaan 4    
D    Wijkcentrum De Oever, Amstelstraat 1
E    De Stadsfabriek, Marconistraat 5
F    Koel310, Marconistraat 5
G    Vrij Zijn theater, Madame Curiestraat 2a
H    Het Roode Hert, Frieseweg 102

   De Letterbak, Edisonweg 10

Plattegrond download​en?  KLIK HIER !

 

Tijdens de kunstroute zal op locatie muziek te horen zijn.

 

In De Letterbak kunt u op zaterdag of zondag de volgende muzikanten tegenkomen:

Lucas Nicholas

Emiel Franciscus

Dean Presley

Julie-Anne

 

In Koel 310 treden op zaterdag of zondag voor u op:

Guido Bos

Triodora

Ismena

Raoul & The Wisemen

Wilt u mee weten over deze muzikanten: KLIK DAN HIER!!

bottom of page